Wyszukiwarka
Bestsellery

1. Zwrot towaru
1.1. ZWROTÓW NIE PRZYJMUJEMY, ponieważ nabyte w naszym sklepie produkty są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie.

2. Reklamacje

2.1. Przy reklamacji towaru Zamawiający zobowiązany jest poinformować o tym Sklep za pomocą poczty elektronicznej, podając w tytule wiadomości e-mail numer zamówienia, a w treści wiadomości: dane osobowe, numer rachunku bankowego i numer zamówienia oraz wysłać zamówiony towar  na adres Sklepu. Zamawiający jest zobowiązany zabezpieczyć towar tak, aby nie uległ podczas transportu zniszczeniu.

2.2. Zwrot ceny zakupionego towaru na rzecz Zamawiającego nastąpi w terminie tygodniowym od dnia dostarczenia zwracanego towaru do Sklepu.

2.3. W przypadku powstania błędów w druku, powstałych z winy Sklepu, Zamawiający ma prawo dokonać zwrotu towaru w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru. W terminie 7 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru Sklep nada paczkę zwrotną do Zamawiającego wraz z poprawionym lub nowym towarem.
zaproszenia ślubne radom zaproszenia ślubne warszawa zaproszenia ślubne kielce zaproszenia ślubne kraków zaproszenia ślubne lublin zaproszenia ślubne poznań zaproszenia ślubne wszczecin zaproszenia ślubne łódź zaproszenia ślubne białystok zaproszenia ślubne rzeszów