Wyszukiwarka
Bestsellery

1. Ile trzeba czekać na realizację zamówienia?
- Po wysłaniu do nas maila z informacjami dotyczącymi wybranego wzoru zaproszenia, czcionki, papieru i tekstu oraz otrzymaniu zapłaty na konto, wysyłamy do Państwa w ciągu 24h projekt i... czekamy na akceptację.Od akceptacji projektu i zaksięgowania wpłaty na konto (w zależności od tego, co nastąpiło później) rozpoczyna się czas realizacji zamówienia trwający do 6 dni roboczych.

2. Jak powinna wyglądać lista gości przesłana do personalizacji?
- W przypadku personalizacji prosimy o wysłanie listy gości w odmienionej formie i nie drukowanymi literami, czyli dokładnie tak, jak powinno to wyglądać na zaproszeniu. Pozostałe zaproszenia „wykropkujemy”.

3. Ile kosztuje personalizacja?
- Niezależnie od ilości zamówionych zaproszeń, w naszym sklepie personalizacja jest bezpłatna.

4. Czy zamówienie można odebrać osobiście?
- Nasza siedziba mieści się w Radomiu. Możliwy jest odbiór osobisty (po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym).

5. Czy do zaproszeń można dokupić koperty?
- Koperty są dodawane jako gratis :) Nie dotyczy to jedynie dwóch najtańszych wzorów  "Subtelna klasyka" i "Ażurowa klasyka", które sprzedawane są bez kopert. Można je dokupić osobno.

 

 

 

 

 

 

 

zaproszenia ślubne radom zaproszenia ślubne warszawa zaproszenia ślubne kielce zaproszenia ślubne kraków zaproszenia ślubne lublin zaproszenia ślubne poznań zaproszenia ślubne wszczecin zaproszenia ślubne łódź zaproszenia ślubne białystok zaproszenia ślubne rzeszów